Усе про технологію РТК за декілька хвилин

Категорії

Переглянувши відео представлене вище ви дізнаєтесь: 

  1. Що таке технологія RTK і як вона працює.
  2. Яку RTK навігацію пропонує компанія SmiLab.
  3. Як почати користуватись RTK за п’ять хвилин.

Використовуючи безкоштовні супутникові сигнали приймач навігаційний визначає координати свого місцезнаходження в автономному режимі, якщо в приймач навігаційний з підтримкою RTK ровер додатково подати RTK повідомлення, то точність визначення координат  підвищиться в десятки разів, до плюс мінус одного сантиметра. RTK повідомлення виробляють базові станції та передають їх по інтернету або радіоканалу в RTK ровери приймачі навігаційні. RTK технологія застосовується в точному землеробстві, геодезії, будівництві, для безпілотників та в багатьох інших галузях. Компанія SmiLab розробила, виготовляє та продає RTK приймачі навігаційні які можна легко самостійно переналаштовувати в режим ровера і в режим базової станції, це робиться натисканням однієї кнопки на приймачі або в андроїд програмі. Наш приймач може отримувати або передавати RTK повідомлення через інтернет, по радіоканалу, або по кабелю. Наш приймач може бути в виконанні з GPS антеною всередині корпусу або мати виносну зовнішню GPS антену з довжиною кабеля п’ять метрів, також ми продаємо саму RTK плату окремо.

Швидкий старт роботи в RTK режимі.

ВАРІАНТ ПЕРШИЙ - отримання уточнюючих RTK повідомлень через інтернет від сторонньої базової станції, мережа яких розташована по всій країні, доступ до них буває платний і безкоштовний. Передача RTK повідомлень через інтернет виконується використовуючи андроїд планшет за допомогою наприклад програми SmiLab-Agro, далі повідомлення з планшету передаються по блютусу в RTK ровер приймач.

Покрокова відео інструкція швидкого запуску RTK режиму з отриманням RTK повідомлень через інтернет:

  1. Подаємо живлення на RTK ровер приймач від компанії Смілаб.
  2. На планшеті з доступом до інтернет запускаємо програму SmiLab-Agro яка автоматично по блютуз підключається до RTK rover приймача, про що свідчить блимання значка блютуз в вікні програми. 
  3. Заходим в RTK налаштування програми SmiLab-Agro і вводимо логін і пароль доступу до ертека сервера. 
  4. В програмі натискаємо кнопку з зображенням комп'ютера, з сервера почнуть надходити уточнюючі RTK повідомлення збільшення кількості яких буде відображатись в вікні програми.
  5. Світлодіод на кнопці приймача розпочне світитись без блимання, в програмі SmiLab-Agro відбудеться зміна кольору індикатора супутника з білого на жовтий, а потім на синій, що свідчить про успішний перехід в RTK режим, тобто ровер приймач визначає свої координати з точністю плюс мінус один сантиметр.

ВАРІАНТ ДРУГИЙ - маючи декілька наших RTK приймачів, один з них можна легко налаштувати як базову станцію для вироблення RTK повідомлень і передавати ці власні безкоштовні RTK повідомлення по радіоканалу напряму в другий приймач ровер або одночасно в декілька приймачів роверів.

Покрокова інструкція швидкого запуску РТК режиму від власної базової станції по радіоканалу - 

  1. Подаємо живлення на два РТК приймачі налаштованих в режимі ровера і на канал передачі по радіоканалу. 
  2. Через одну хвилину на першому приймачі двічі натискаємо кнопку, даючи таким чином команду першому приймачу запам’ятати поточні координати в якості базових.
  3. На першому приймачі натискаємо кнопку чотири рази, даючи таким чином команду першому приймачу перейти в режим базової станції.
  4. Світлодіод на кнопці другого приймача в режимі ровера розпочне світитись без блимання, в програмі сSmiLab-Agri підключеній по блютуз до другого ровер приймача відбудеться зміна кольору індикатора супутника з білого на жовтий, а потім на синій, що свідчить про успішний перехід в РТК режим, тобто ровер приймач визначає свої координати з точністю плюс мінус один сантиметр.
( 0 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*